Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Narancssárga? Miért ilyen...

Narancssárga? Miért ilyen színű a folyásom?

Figyelt kérdés

A folyásom barnás-vöröses, azaz inkább narancssárga.nem büdös, ugyanolyan szagú, mint amikor normális..ilyet még nem is hallottam, pedig azért nem vagyok tájékozatlan.

A menstruációmig még van kb tíz nap, tegnap+tegnapelőtt mégis keveredett vér is a folyásomba.Nem szedek semmiféle gyógyszert, mindent ugyanúgy csinálok, mint eddig.Némi viszketést tapasztaltam, mint a gombás fertőzésnél, de ez esetben nem olyan erős ez az inger, és hiába kenem be krémmel, nem múlik el (a gombával ellentétben).A WC-n egy nagyon kicsit égő érzést tapasztalok, de szinte nem is lehet érezni.

Mindent egybevetve aggaszt a folyásom, mert így nemhogy nem élhetek nemi életet, még az is lehet, hogy valamilyen betegségem van.Szerintetek mi lehet ez?


2009. febr. 14. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem nagyon értek hozzá, de lehet másfajta gomba amire nem jó az a dolog, amit használtál. Vagy valami felfázás, gyulladás stb.

Ne ijedj meg nagyon, de fordulj orvoshoz mielőtt súlyosbodna és így kapsz rá orvosságot és minden rendben lesz. Könnyebb elmenni és egy napot végigcsinálni, mint napokig bizonytalanságban lenni, szenvedni.

2009. febr. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia nekem is ezek a tünetek, de nem nagyon találok az interneten választ rá, neked milyen gyógyszer vált be?
2018. júl. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!