Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi ez a csomó a lábam között?...

Mi ez a csomó a lábam között? Szőrtüszőgyulladás?

Figyelt kérdés

Elég rég óta van a p*ncim mellett egy kis csomó. Mostanában mintha nagyobb is lenne. Néha fáj is. És multkor megnyomtam egy kicsit, fehér valami jött ki belőle.

Annyira nem zavar, hogy elmenjek vele orvoshoz. Nagyobb gondom lehet belőle?


2009. febr. 12. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egy nyirokcsomó.nekem is van olyan és viszonylag nagy.Nem tudom h normális-e ha jön belőle valami fehér.A nyirokcsomók szinte a test minden területén előfordulnak. Ezek az immunrendszer egy részét képezik. Ha egy nyirokcsomó megduzzad, az azt jelenti, hogy felvette a küzdelmet a fertőzéssel szembe.
2009. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem olyan nyirokcsomó "állaga" van. Meg ki is türemkedik a bőrből. Szóval nem csak nyomkodásra venni észre, hanem szemmel látható!

Azért köszi a választ! :)

2009. febr. 12. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg, hogy látni-e benne szőrszálat, esetleg valami sötétebb része van-e..

egyébként szerintem szőrtüszőgyulladás..ha jön belőle genny, akkor annak ki kell ürülnie, szóval a lehető legsterilebb körülmények között próbáld meg kinyomni, és közben/utána fertőtlenítsd le.

2009. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egy időben, nem sima szőrtüszőgyulladás, de olyasmi. Kezeld úgy, mint egy makacs pattanást, de a szokottnál is jóval sterilebben, így néhány nap (legfeljebb egy hét) alatt el kéne múlnia. Ha nem, akkor menj el orvoshoz, bőrgyógyászhoz, nőgyógyászhoz, vagy háziorvoshoz aki megmondja melyikhez.
2009. febr. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Próbáltam már kinyomni, de mindig csak egy kicsi jön belőle, aztán semmi.

2009. febr. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!