Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtét és menstruáció nem ütik...

Műtét és menstruáció nem ütik ki egymást? Többi lent

Figyelt kérdés

Hónap közepén lesz egy műtétem(kiszedik a csavarokat a könyökömből) és nekem mindig hónap közepén jön meg a mensim. Altatásos műtétkor szabad tampont használni, vagy csak betétet? Egyáltalán baj-e, hogy akkor jön meg?

15/L


2011. febr. 13. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de feltétlenül közöld az orvossal, hogy meg van a mensesed.
2011. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kórházi felvételkor (kórlap kitöltése)rá szoktak kérdezni az utolsó vérzésre is, akkor meg lehet ezeket kérdezni. Valószínűleg lehet tampont használni, viszont görcsoldó gyógyszert nem biztos, kérdezd meg ezt is, ha szoktál szedni valamit.
2011. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

néha veszek csak Saridont be

de ott majd úgyis kapok fájdalomcsillapítót (infúziósan vagy gyógyszerbe)

2011. febr. 13. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont a műtétem napján jött meg, azt mondta az anesztes doki és a sebész is, hogy nem gond. De nekem csak 30 perces műtétem volt, lehet, hogy műtétfüggő a dolog.
2011. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!