Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem múlik el a szemölcsöm?

Miért nem múlik el a szemölcsöm?

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam!!A tapasztól kezdve a sok féle ecsetelőkig és semmi!!Csak csípi és nagyon fáj!!Mondták,hogy akkor jó,de nem bírom ki!!A Wartner az jó?Nagyon drága de nekem megérné.Vagy tudtok vmi jobbat??Sok van egy helyen és pont az újamon a hajlaton és egyre több!!Ja és sebészetre nem szeretnék menni!!Azt mondják az nagyon fájdalmas!!
2011. febr. 10. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát pedig csak sebészeti utón tudják véglegesen eltüntetni.Ugyanis hiába ecsetelgeteg a szemölcsöt gyökerestül kell kiírtani,ecseteléssel viszont csak a felszíne tűnik el.Én 3 évig ecsetelgettem,mire rászántam magam a műtétre,mert már r*hadtúl untam(az ecseteléstől mindig visszanőtt),nekem a nemi szevemen volt.Viszont pokoli fájdalmas volt a műtét,és a gyógyulás is rossz volt,de azt mondta a doki,ha elöbb műttetem le,kevésbé fájt volna.Minél nagyobb annál fájdalmasabb a gyógyúlás.
2011. febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tán kezelni kéne, mivel fertőző!!! Irány a bőrgyógyászat!
2011. febr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na, mint szemölcsös :D Vírus, vérben nagyon jól terjed.

Tehát kivágathatod, ami nem fáj, mert érzéstelenítőt adnak, utána mondjuk azért nem kellemes, de simán kibírható, szóval az azért fertőz ott össze vissza műtét alatt a vérrel és visszajön még több is. 2x kivágták, 2x visszajött sok-sok.

Wartner az lefagyasztja, amit ingyen megtesznek neked a bőrgyógyászaton, én ezt ajánlanám. Évekkel ezelőtt csináltam és most csak 2 pici van a környékén, míg a kivágás után 1 évvel...

2011. febr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Apropó, ecsetelők nekem se hatottak, egavert próbáltam sokáig de semmi nem történt.
2011. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Annál jobbat nem tehetsz, minthogy elmész orvoshoz!
2011. febr. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem 6!!! év után múlt 1 hét alatt magától. A lányomnak nem múlt el 2 év alatt és ovikezdésre leszedettem bőrgyógyásszal. A helyén 4x nagyobb csúnya heg maradt!... és kijött egy másik is a kezén...ha ezt is leszedetném csak hegekből állna a kézfeje. HPV vírus okozza, kenőcsök nem jók rá.
2011. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó!Akkor rajta hagyod a kezén,hagy terjedjen csak tovább,mint hogy leszedetnéd?.Nem semmi.
2011. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is használtam az Egavert még most is,de semmi.A Duofilmet is és a Scholl tapaszt és kenőcsöt!!Szóval mindent!!Rossz helyen van az újamon a hajlatban és az érzéstelenítő nem fáj ha újadba kapod?
2011. febr. 11. 13:40
 9/12 anonim ***** válasza:
legfeljebb az ujjadba kapnád, nem az újadba...de a lényeg, hogy a vírusfertőzést kéne kezelni, nem vény nélküli szarokkal kenegetni
2011. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nyelvtantanár vagy,vagy tanácsokat adsz?
2011. febr. 11. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!