Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt ez? Ugye nincs semmi...

Mi volt ez? Ugye nincs semmi komoly bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

11/L vagyok (Még nem jött meg) Tegnap este pisiltem és véletlen hozzányúltam a puncimhoz (pisilés közben). Utána gyorsan mentem kezet mosni. De észre vettem, hogy valami van a kezemen.Egy nagyon pici fehér dolog( max akkora, mint egy köménymag) volt az ujjamon. Akkor azt gondoltam, hogy biztos fehér folyás de nem ez volt. MOZGOTT. Össze, vissza. Kb. Fél percig néztem aztán gyorsan kezet mostam. Mi volt az? Nagyon félek!!! Help Me!


2011. febr. 9. 16:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megint a 16:20-as vagyok. Írtad, hogy akkor vetted észre, mikor a puncidhoz nyúltál, és azt is írtad, hogy nem fehérfolyás. Akkor szerintem az lesz a legjobb ha szólsz Anyukádnak és elmentek orvoshoz.
2011. febr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!