Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációja?

Asdface kérdése:

Mitől késhet a menstruációja?

Figyelt kérdés

13. napja nem jött meg neki .

védekeztünk óvszerrel,de nem egyből húztuk fel (lifestyles ultra safe) és ki is vettem mikor elmentem(még rajtam volt) .

mitől késhet ilyen sokat ?

(most kezdett el dolgozni ezzel próbálom nyugtatni hogy a munkahelyi stressz,de hasztalan)

tudom hogy az előváladéktól teherbe eshet ,de elég valószínűtlen azért tartok egy picit.


2011. febr. 8. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Terhességi teszt?
2011. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"nem egyből húztuk fel"


Ha szabad érdeklődnöm,miért nem?Vagy akkor minek az óvszer?

2011. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyetek egy tesztet, aztán lehet akkor parázni, ha baj van! 13 nap késéssel már kimutatja, ha gond van esetleg! Ne várjatok vele, néhány száz forint és megnyugodhattok.
2011. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Második!

Ő választ vár nem leteremtést, biztos fiatal, de ez hidd el jó lecke lesz nekik!!!

Teszteljetek, lehet kapni pl rossmannban, dm-ben is...

2011. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Megkérdezhetném hány éves?
2011. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet a munka miatt. Nekem egyszer egy sítábor miatt késett 2 hetet. Legalábbis az volt az egyetlen dolog, ami abban az időszakban történt velem, márpedig akkor még nem éltem szexuális életet, de már rendszeres volt a menszim, így baba nem lehetett, sem beteg nem voltam. Egyszerűen csak tudat alatt izgultam - mert amúgy semmi jelét nem mutattam -, és ez kihatott egy picit a hormonokra. Ennyi volt.

De ha már ennyit késik, és ti már szexeltek, akkor bizony érdemes tesztet venni, és akkor vagy megnyugodni, vagy megtenni a kellő lépéseket (nőgyógyász, szülők...).

2011. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és fiatalok vagyunk 18asok
2011. febr. 9. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:
És csináltatok már tesztet? Eredmény? Vagy közben megjött neki?
2011. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kiváncsi lennék, hogyan alakult a dolog!
2011. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!