Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér színű hüvelyi folyás?!

Fehér színű hüvelyi folyás?!

Figyelt kérdés

Fehér színű,

nagyon minimális szaga van ha megszárad a bugyimon.

semmilyen fájó vagy viszkető érzéssel nem jár.

szerintem a mennyisége túl sok.

mindig nedves vagyok, ami a közérzetemre nincs túl jó hatással.

És kellemetlennek is érzem a barátom előtt,ha odanyúl..

normális ez..??:/


2011. febr. 8. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

megjött már?

ez azért van ha jól tudom, mert ez tisztítja a hüvelyt, a vaginát.

2011. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Ne aggódj, hiszen írtad, hogy nem csíp, nem viszket a puncid, tehát teljesen normális.
2011. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen megjött már bár nem rendszeres..
2011. febr. 8. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is valamikor sok jön egyszerre. Én érzem amikor a bugyimban van és nem hagyom olyankor a barátomnak, hogy oda nyuljon.
2011. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy épp azokon a napokon jársz a hónapban, mikor több a folyásod. Nekem pl. majdnem mindig van. Hol kevesebb, hol több, mégsincs semmi bajom. Ezzel kell együtt élni...

Voltatok már együtt a barátoddal? Lehet egyébként, nem is a folyásod miatt van ez az egész, hanem attól, ahogy felizgulsz, és nedves leszel lent. Még akár attól is, ha nem vagy vele, de rá gondolsz stb.

Az meg normális, főleg ha nem voltatok még együtt a barátoddal, vagy nagyon kívánod. :)

Ahogy egy oldalon megfogalmazták: "Az izgalmi nyálka nyújtható, leginkább átlátszó, de lehet áttetsző vagy krémes jellegű..."

Nos, ha valami ilyesmiről van szó, akkor ez lesz az... :)


Amúgy tényleg nem kell aggódnod. Természetesen, hogy valamennyi "szaga" van, de ha nagyon zavar ez az egész, és kellemetlennek tartod a barátod előtt, akkor ha találkozol vele, előtte próbálj lefürödni, ha megoldható, és új bugyid felvenni stb. :)

2011. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. febr. 9. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!