Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érzek egy csomót a jobb...

Érzek egy csomót a jobb mellemben, ha hozzáérek, akkor fáj, amúgy nem. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Persze el fogok menni orvoshoz, csak még egy pár napig nem tudok, és gondoltam megkérdezem itt, hogy mire számíthatok.

19/L


2011. febr. 3. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukámnak is csomó volt a mellében, nagyon meg ilyedtünk hogy mi lehet az, elment az orvoshoz, de csak vmi tesjcsomó ( de lehet hogy hülyeséget irok ) volt benne, menj el mihamarabb orvoshoz!
2011. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem most van meg a menzid? Csak mert olyankor előfordul hogy csomó van a mellben. Tavaly én is észrevettem egyet a menzi alatt és persze egyből hívtam a dokit aki azt mondta hogy várjam meg amíg elmúlik a menstruációm és ha még utána is érzem akkor menjek. Persze utána is megvolt így csináltak UH-t és mammográfiát. Valószínű neked is azt fognak. Lehet hogy mammográfiát nem csinálnak mert még csak 19 vagy. Én 30 voltam akkor. Nekem egyébként nem fájt bár azt hiszem az a jobb ha fáj. (ebben nem vagyok biztos nem akarok hülyeséget mondani) Nekem azt mondták az UH-n hogy ez nem hogy jóindulatú de nincs is ott semmi és érdekes hogy így lehet érezni egy csomót. Valószínű csak egy zsirmirigy.

Ne aggódj biztos nem lesz semmi komoly, de azért persze menj orvoshoz.

2011. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is úgy tudom hogy az a jobb ha fáj... a rosszindulatúak nem fájnak általában... amúgy nem a menzitől, mert már érzem egy ideje
2011. febr. 3. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok minden lehet, begyulladt tejmirigy, zsírmirigy, de szerintem mégiscsak az lenne a legjobb ha eltotyognál ezzel egy nőgyógyászhoz, mert az is egy hülyeség,hogy a rosszindulatú nem fáj, ha nyom egy ideget egy csomó akkor az fáj, ha rosszindulatú, ha nem.
2011. febr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!