Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés esetén a...

Hüvelyi fertőzés esetén a kamillázás mellé lehet használni a Canesten krémet úgy, hogy az ujjammal felnyúlok és a hüvelyembe kenem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem!A Canestem krémet csak külsőleg szabad használni, nehogy felnyúlj vele!!

voltál orvosnál?

2011. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tilos! A kamilla meg szárít, csak rontasz a helyzeten, még jobban fog fájni.
2011. febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj! Előttem már leírták, sak ismételni tudom: a canesten krémet nem szabad a hüvelybe kenni, a canesten kúp való oda. A kamilla szárítja az amúgy is égő, fájó nyálkahártyát, még rosszabb lesz. Miért nem mész inkább orvoshoz? Megvizsgál és kapsz megfelelő gyógyszert a fertőzésedre.
2011. febr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy orvoshoz menj! A kamilla csak átmeneti megoldás lehet.
2011. febr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elolvasod a betegtájékoztatót, arra is rá van írva, hogy a krém az csak külsőleg jó, nem szabad hogy nyálkahártyával érintkezzen. Szerintem önmagában a krémmel semmire sem mész, vegyél inkább Canesten Kombit, abban van kúp is, az való a hüvelyedbe, a krém meg a külső részre, hogy csökkentse a viszketést.. A kamillát meg hagyd.
2011. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!