Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valamilyen természetes...

Van valamilyen természetes módja a fogamzásgátlásnak?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tablettával kételyeim vannak. A nem szeretkezem csak ha terhes akarok lennihez meg nagyobb vágyakkal vagyok tele.
2011. febr. 1. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
ennek ess neki mégegyszer
2011. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az óvszert tudnám ajánlani.
2011. febr. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom, mert eddig fog.gátlót szedtem, de most abba akarom hagynim, terhes még nem szeretnék lenni, ezért jó lenne valami ami biztonságos. Persze a gumi jó, de "kényelmetlen".
2011. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi megszakítást alkalmazunk. Tudom, hogy sok ember szerint ez nem védekezés, de a gumi meg a hüvelykúpok miatt tök kényelmetlen az egész mindkettőnknek, a tablettától meg állandó migrénem volt, szóval azt is abbahagytam. Nálunk nem lenne gond ha jönne baba, mert ugye ez nem 100% védekezés, viszont már lassan egy éve így vagyunk együtt és eddgig nem volt semmi gond.
2011. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!Mi lassan 4 éve használjuk a megszakításos módszert.Néha gumit is,de gyógyszert semmiképp nem akarok szedni.Eddig ezzel nem volt probléma,soha nem lettem terhes.25/L
2011. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Billings módszer:)

olvass utána a neten

2011. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak természetes módszerek, de egyik sem megbízható.

Megszakítás, naptármódszer, Billings módszer.

De ezeket max kiegészítésként vagy kombinálva érdemes használni, különben nem túl sokat érnek.

2011. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
41%
tegyél a puncidba lapulevelet aminek a nedve megöli a spermákat. jól figyelj hogy ne maradjon fedetlen rész. a lényege hogy jól tömd ki vele a puncid. akár egy fantás üveggel rá is segíthetsz
2012. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!