Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátló okozhat folyást?

A fogamzásgátló okozhat folyást?

Figyelt kérdés
2 éve szedem és azóta sokkal több a folyásom. Semmi nem használ rá. Nem csíp nem viszket, nem fáj ,csak folyik.Arra gondoltam hogy a fogamzásgátló is okozhatja, hiszen hormontabletta, és esetleg ilyen hatása van. Mikor van a hét napos szünet és elmúlik a menzim, akkor 2-3 napig nem folyik. Szerintetek?
2011. jan. 29. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
orvosod mit mond?
2011. jan. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem, de pénteken megyek, és megmondom neki. De hát az orvosok úgyis csak erőltetik hogy szedjem.
2011. jan. 29. 12:57
 3/12 anonim ***** válasza:
neked orvosfóbiád van b+...amúgy meg elég szomorú, hogy 2 év alatt nem jutott eszedbe az orvosoddal beszélni erről és rákszűrésen sem voltál, mert ugye, akkor mondta volna a dokid, hogy valami gond van, vagy sem....
2011. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Minden évbe megyek rákszűrésre, az utóbbi időben szinte minden hónapban mentem orvoshoz. De mindíg csak kúpokat és krémeket ír. Igen eddig nem jutott eszembe ez,mert azt hittem hogy fertőzés vagy ilyesmi. De most már nemtudok másra gondolni.
2011. jan. 29. 13:05
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs orvosfóbiám, betegségeim miatt, 2 hetente vizsgálatokra járok.....
2011. jan. 29. 13:06
 6/12 anonim ***** válasza:
mire ír kúpot, meg krémet az orvosod, ha nincs fertőzésed? ha meg fertőzésed van, akkor meg nyilván illett volna mondania, nem? kenettenyésztés volt? ha nem, akkor keress egy normális orvost...
2011. jan. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azért írja mert az állandó folyás irritációt okoz, és begyullad a hüvelyem, és most már méhszájsebem is lett tőle. És ha fertőzésem lenne akkor már valami használt volna.
2011. jan. 29. 13:12
 8/12 anonim ***** válasza:
kenettenyésztés volt? párodat kezeltétek? bő folyáson kívül egyéb tüneted van?
2011. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem volt még kenettenyésztés, de most megmondom az orvosnak, hogy csináljon, ha már magától nem jut eszébe. Más tünetem nincs.
2011. jan. 29. 13:15
 10/12 A kérdező kommentje:
De a kérdésemre még nem kaptam választ!:( Csak annyit hogy volt már olyan akinek emiatt volt folyása?
2011. jan. 29. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!