Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HSG utáni 2. napon egy kis...

HSG utáni 2. napon egy kis pecsételő vérzés normális?

Figyelt kérdés
HSG után véreztem pár óráig, utána elmúlt. Következő nap semmi, majd azutáni napon kezdődött egy kis vérzés friss piros vérrel. Másnak is volt ilyen?
2009. febr. 5. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nekem is volt ilyen.

Nekem novemberben csinálták, és én is véreztem utána.

2009. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Meddig tartott a vérzés nálad? Jajj, borzalmas ez a vizsgálat..brr!!
2009. febr. 5. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nálam pár napig tartott a vérzés.

De a fájdalmat, azt vagy másfél hétig éreztem, mivel nekem a jobb oldali petevezető teljesen zárt.

2009. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nekem szerencsére nem fáj, csak nem tudzam, ezzel vissza kell-e menni a dokihoz, vagy természetes. De ezek szerint még benne van - várok hétfőig.
2009. febr. 6. 13:29
 5/5 anonim válasza:
Szia nekem egy hétig tartott a vérzés.Szerencsére mindkét oldalon szépen átment a kontrasztanyag de maga az hogy a katétert felhelyezte szörnyű volt egyszer ki is csuszott ugyhogy kétszer kellett neki felrakni hát én azt hittem belehalok nagyon fájdalmas volt.
2009. febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!