Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napja késik a menzeszem....

3 napja késik a menzeszem. Rettegek, hogy terhes vagyok. Lehetek? Több infó lent.

Figyelt kérdés
...3 hete kezdtem el szedni a Hoodia P57-et, és arra gondoltam, hogy talán ettől is lehet. Valamint mostanában ideges, feszült voltam, mert vizsgáim voltak... most meg azért vagyok ideges, hogy nehogy terhes legyek. Van valami biztos jele a terhességnek? Tesztet most nem tudok venni, majd csak 5-én...
2011. jan. 27. 08:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nincs semmi biztos jele, és három nap csak Holle anyónál egy esztendő, ennyi simán belefér, ne aggód halálra magad! A stressz sok mindent okozhat, akár ezt is, akár más testi problémákat, de jót biztos nem, úgyhogy próbálj meg egy kicsit valami másra koncentrálni!

:*

2011. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem fél éven keresttül 40 napos ciklusaim voltak,azelőtt meg 28.STRESSZ okoz ilyeneket sajna.
2011. jan. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz, hogy a stressz OKOZ ilyet. OkozHAT, és ez nagy különbség. Korai terhességnek nincs tünete, az első tünet a menzesz elmaradása (nem is minden esetben marad el!), és a pozitív teszt. A teszt 2 hetes terhességet mutat ki.
2011. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én sem azt állítottam,hogy minden esetben,csak h okoz ilyeneket. :)
2011. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mindenképp tesztelj, amint teszthez hozzá tudsz jutni.

Miért gondolod, hogy terhes is lehetsz, nem védekeztetek?

2011. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Barátnőmmel mikor együtt voltunk utána késett két hetet neki. Ne tudd meg milyen ideges voltam miatta.

De neki is vizsgája volt, be is volt gyulladva a keze is és csak ilyen miatt késett neki, szerencsére nem volt terhes.

2011. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Megszakításos módszerrel védekezünk már évek óta, kivéve, mikor peteérésem van és már nem bírunk magunkkal, akkor használunk óvszert. Most már egyre idegesebb vagyok... alapból nem vagyok gyerekpárti, sajnos fogamzásgátló tablettát nem szedhetek. :(

Hány nap után kezdjek el igazán félni?

2011. jan. 27. 09:48
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor van esély, hogy terhes vagy.

Egy teszt kb 600 Ft, az aktus után 2 héttel már pontos eredményt ad.

Megszakításos védekezésnél maximum 3 év alatt teherbe esel ez 100%.

2011. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

100 megszakítással védekező nőből 1 év alatt 35 esik teherbe, ez 35%-os arány. Tehát szinte 100%, hogy 3 éven belül összejön a gyerek. Ha nem, azt meddőségnek hívják.

Nem csak peteéréskor lehet érett pete. Bármikor megérhet egy, még menzesz alatt is.

A megszakítás NEM védekezési módszer.

2011. jan. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De valami jele csak van a terhességnek, nem?
2011. jan. 27. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!