Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan pici kinövések vannak a...

Olyan pici kinövések vannak a kisajkamon, mint a nyelvemen (illetve úgy néz ki). Ez normális?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha hülye kérdést tettem fel, és őszintén remélem, hogy tényleg idióta a kérdésem, de nagyon megijedtem.

Mostanában csomó nőgyógyászati gondom van és nem tudom, hogy eddig is ilyen volt-e a kisajkam-csiklóm "töve" és csak beképzelem, hogy nem, vagy tényleg nem ilyen volt.

Elég hülyén fogalmaztam, de remélem érthető... amúgy anyukámnak megmutattam, szerinte ez normális, de nem nagyon nyugodtam meg, mert neki az is normális, ha 5 napig pl. görcsöl a gyomrom.


2011. jan. 26. 14:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja, és 2 hónapja voltam nőgyógyásznál, akkor azt mondta, hogy külső nemi szervemen minden rendben van.

Ugye nincs nagy baj?

2011. jan. 26. 14:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fehér a közepük és esetleg nyomásra kifakad,valószínűleg zsírmirigyek,amik túltermelnek.
2011. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem merem őket nyomkodni, mert félek, hogy ha esetleg szemölcsök, akkor csak még jobban elkezdenek tőle szaporodni. :S

De köszi a választ, majd megyek nőgyógyászhoz, megírom, hogy mit mondott!

2011. jan. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!