Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most miért van? Miért...

Ez most miért van? Miért érzem magam sokkal rosszabbul?

Figyelt kérdés

Minden menstruációm előtt egy hétig fáj a hasam,nyűgös vagyok,és 2-szer annyit eszek,ez eddig nem is volt gond,még a rendszer is pontosan beállt.Azonban mostanában minden még a szokottnál is durvább,nem csak fáradékony és ingerlékeny vagyok,hanem majdnem elájulok,szédülök,hányingerem van,meg persze az érvágyam is csökkent,ez miért történik?2 éve jött meg először egyébként,13/l.

Előre is köszönet mindenkinek,aki időt szánt a kérdésemre!


2011. jan. 25. 22:49
 1/4 A kérdező kommentje:
*étvágyam
2011. jan. 25. 22:51
 2/4 anonim ***** válasza:
meg nagyon fiatal vagy. majd lassan helyreall es semmi bajod nem lesz
2011. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy és még mindig változik a tested.

Amikor én voltam 23-14 éves akkor volt h suliból úgy kérezkedtem haza,h hánytam,remegtem és megmozdulni nem bírtam,mert kiment egyfolytában a lábam és nem volt erőm felkelni,ez még 15 éves koromban is megmaradt.

Nagyon görcsös típus voltam mindig volt,h suliba nem mentem akkor...aztán később azt csináltam,h amikor megjött egyből bevettem egy fájdalomcsillapítót és semmi bajom nem volt :)

Te is kifogod tapasztalni,h mi a legjobb megoldás számodra!

2011. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13...bocsi
2011. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!