Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől feszül meg fáj a mellem?

Mitől feszül meg fáj a mellem?

Figyelt kérdés
Néha elmulik, néha nem :s kb igy irhatnám le...kb 3napja szexeltem a barátommal, de védekeztünk mert gyógyszert szedek és minden nap beveszem a tabit...a mensim meg most mult el nemrég?Lehet hogy a tabitól van?Vagy mert "fejlődik"? 17 éves vagyok.
2009. febr. 3. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
PMS - perimenstruációs szindróma, azaz a menstruáció környékén kialakuló kellemetlen tünetekről van szó, ebbe bele tartozik az emlők duzzanata, fájdalma is. A fogamzásgátló erre rájátszhat. A barátod nem.
2009. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ilyen tünet lehet mensi után is?
2009. febr. 3. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, utána is körülötte van. Tudom hogy viccesen hangzik, de a szakirodalom menstruáció +/-2 hetet említ, ami nyilvánvaló képtelenség, ez ugyanis folyamatos PMS-t jelentene egy 4 hetes ciklus során. Nyilván arra gondolnak, hogy van, akinek 1-2 héttel a menstruáció elött zajlik ez, van akinek meg ennyivel utána.


Egyébként el kell hogy keserítselek, 17 éves korban már nemigen "fejlődik" a mell :)

2009. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat :)
2009. febr. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!