Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakoribb lett a menstruációm....

Gyakoribb lett a menstruációm. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
December 15-én jött meg, 5 napig tartott. Aztán január 2-án,szintén 5 napig. És ma reggelre is megjött... Nekem eddig mindig rendesen,28-30 napra jött. Mit tegyek?
2011. jan. 22. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel érdemes orvoshoz fordulni, bár a dec.15-höz képest a jan.2. inkább félidőnek tűnik, de ha rendes menstruáció volt a mennyiséget és hosszát tekintve, akkor mindenképpen menj orvoshoz.
2011. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen!!
2011. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Istenem.Szegény lány. Nyilván tájékozatlan azért kérdezi, és ilyen ...-okat kap válaszként. A menzesznek be kell állnia ami 2-3 év de akát több, kevesebb is lehet. EGYÉNFÜGGŐ MINDEN.Nehogy elmenj orvoshoz mert
2011. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

valószínű kiröhögne.

Neharagudj hogy 2 részletbe küldtem el.AZ ELŐZŐ VOLTAM

2011. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó, mielőtt másokat leszólsz, olvass figyelmesebben! Már RENDSZERES a menzesze, ez változott meg most hirtelen. Miért ne menjen el orvoshoz? Semmilyen orvos sem fogja kinevetni, legfeljebb egy alapos vizsgálat után megnyugtatják, hogy minden rendben van. Ez szerinted akkora baj??? Szerintem ez lenne a legjobb dolog, ami történhet.

Kedves Kérdező! Ha eddig rendszeres volt már a vérzésed, és most - ahogy az első írta - igazi, mennyiségében, állagában és hosszában is "rendes" menzeszed volt félidőben is, akkor érdemes nőgyógyászhoz menned. Egyszer-egyszer egy kis köztes vérzés "elmegy" -bár ez is utalhat betegségekre -, de ha normál menzesz jelentkezett, akkor az igenis orvosi kérdés.

2011. jan. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!