Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A korábbi vetélések miért...

A korábbi vetélések miért rontják a későbbi kihordás esélyét? Az összes vetélésem korai volt, mikor befejezték, nem kellett nagy " rombolást" végezniük.

Figyelt kérdés
Most mégis aggódom, mert ez volt a harmadik, és azt olvastam hogy most már csak 55 % körüli az esélyem...Igaz ez, miért?
2011. jan. 14. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán nem maga a vetélés "folyamata", hanem a kiváltó ok rontja az esélyeket, ami amiatt háromszor már megtörtént. Nem tudom, hogy igaz-e, hogy romlanak az esélyed, ha igen, akkor én ezt tartom okként elképzelhetőnek.
2011. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vetéléstől, meg az eü. kaparástól hegesedik a méhfal, és kevésbé lesz alkalmas a megtermékenyített petesejt beágyazódására, valamint a magzat kihordására.
2011. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A méhszáj is gyengül sajnos, minden terhesség során, és ez az elvetélt terhességekre is vonatkozik. Igazából ki kéne deríteni, hogy mi miatt volt három vetélésed. Hormonpótlást kaptál a terhességeid alatt? Nincs kétszarvú méhed? Ilyeneket jó volna kideríteni, mielőtt újból teherbe esel.
2011. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés...A doki azt mondta,hogy a méhszáj gyengül.Én szültem egy babát császárral,aztán pár évre rá volt egy vetélésem (20 hét),fél évre rá terhes lettem,és komplikáció nélkül kihordtam,majd rendesen megszültem a második gyermekemet.Utána egy ével terhes lettem,és minden jól ment,mígnem a 24.hétben elveszítettem a babát..

A franc se tudja tehát,hogy mitől romlik a kihordás esélye.A körülmények,az életmód szerintem belejátszik nagyon.

Ha szülésektől gyengül a méhszáj,akkor annak akinek van pl.8 gyereke,annak miért nem???Azt hiszem ez a kérdés sokáig megválaszolatlan marad még..

Élj egészségesen,sportolj,készítsd fel a tested a terhességre.Állj pozitívan hozzá,és akkor nem lesz semmi baj!

2011. jan. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!