Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, menzesz előtt nektek...

Lányok, menzesz előtt nektek is érzékeny a hüvelyetek? Főleg a bemenet?

Figyelt kérdés

Mert én ilyenkor megveszek, annyira fáj, viszket. Főleg szex közben, ezért ilyenkor inkább hanyagolom. Ez azóta van, mióta elkaptam a roh@dt hüvelygombát. Ekkor felírattam a fogamzásgátlót is (ha ez számít). Ilyenkor menzesz előtt meg olyan szörnyű érzés...Voltam már dokinál, mert azt hittem, h újra kialakult a gomba, de ő megnyugtatott, hogy nem. Felírt egy kenőcsöt (még a hüvelygombára) és azzal kenegetem. Mitől lehet ez?:/

Miután elmúlik a menzeszem már nem fáj, nem viszket.

18L


2011. jan. 12. 18:19
 1/4 anonim válasza:
van amikor igen,van amikor nem :)
2011. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

leginkább azért szeretnék erre a kérdésre választ kapni, hogy egy kicsit megnyugodjak, nem vagyok szerencsétlen, mert másoknál is előfordul.

jah, és azt elfelejtettem leírni, hogy minden egyes nap tusolok, szóval ez nem fogható a higiénia megvonására...

2011. jan. 12. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem vagy egyedül. Én is ilyen szerencsétlen vagyok nekem akkor fáj a hüvelyem nagyon amikor megvan, de előtte nem. Ráadásul még olyan görcseim is vannak, hogy lábra se tudok állni. Ebbe viszont elég szerencsétlennek érzem magam ilyenkor.:D Ha még nincs meg és fáj ülj be egy forró kamillás fürdőbe hátha segít egy kicsit.:)
2011. jan. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak pénteken fog megjönni (vagyis akkor kéne:D), de azért megpróbálom:) köszi a tippet
2011. jan. 15. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!