Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik, hogy önkielégítés...

Létezik, hogy önkielégítés miatt jön ki az aranyér?

Figyelt kérdés

A fenekemet "csücsörítve" hátulról jobban tudom az ujjamat a hüvelybe tenni, így csináltam, és azóta érzek egy csomófélét a hüvely és a végbélnyílás között.

Elnézést, hogy ilyesmit kérdezek és ha nem itt kellett volna kérdezni, és kérem csak normális válaszokat írjatok!


2011. jan. 11. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

ha aranyered lesz azt érezni fogod mert fájni fog..


[link]

2011. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lehetseges, de kerj egy orvosi kivizsgalast!
2011. jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is.
2011. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkészséget, válaszokat!

Volt már aranyerem és más "ismeretlen" gyulladás is arrafelé. Az aranyér nem mindig fájdalmas, és csak előrehaladott állapotban tapintható ki csomóként, és magától vissza is húzódhat. Nem mentem orvoshoz, mert minden kis csip-csup csodáért nem futkozhatok, egyéb dolgaimra is fontos időt fordítani. Most vagy spontán visszahúzódott, vagy nem az volt.

2011. jan. 13. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!