Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tud jó sztk-s nőgyógyás...

Valaki tud jó sztk-s nőgyógyászt ajánlani Pesten? Főleg Zugló érdekelne, de lehet máshonnan is.

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy lakcímbejelentő nélkül hol fogadnak.
2011. jan. 9. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én vidéken lakom, és a 18. kerületbe szoktam járni, ide:


[link]


Dr. Séra Péter nőgyógyászhoz. Maximálisan meg vagyok vele elégedve.

2011. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadnak, fogadniuk kell akkor is, ha más kerületből való vagy, mivel szabad orvos választás van. Tehát jogod van oda menni, ahová akarsz. 13. ker. Szegedi út, Dr. Nyitray.
2011. jan. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.



Ez biztos? Én eddig a VII. kerületbe mentem, és mindig kérték a lakcímbejelentőt. Egyszer meg láttam, hogy valaki oda akart menni, de azt mondták, hogy nem fogadják, mert ő VIII. kerületi lakos. Akkor nincs joguk az ilyen elhajtásokra?

2011. jan. 9. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs, szépen meg kell ilyenkor mondani, hogy M.o.-on megilleti a beteget a szabad orvosválasztás joga, és Te xy orvost szeretnéd választani. Különben itt a 13. ker-ben nem hajtanak el, van ismerősöm, aki ide jár a dokihoz, és nem itt lakik. Viszont időpontot kell kérni, nézd meg a 13. ker-i sztk honlapján a tel. számot, ha ide szeretnél jönni.
2011. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!