Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bedagadt az egyik szeméremajka...

Bedagadt az egyik szeméremajkam és fáj. Ez mitől lehet? Borotvára gyanakszom.

Figyelt kérdés
szóval borotválom és az egyik kisajkam nagyobb a másiknál kicsit kilóg. lehet h a borotválás miatt a visszanövő szőrszálak? erre gyanakodtam tegnap le is borotváltam újra (már rég csinálom) nem is volt para de ma este nézem h bedurrant és viszket.volt mással ilyen? a dokinőm nem tud fogadni iszonyú elfoglalt.
2009. jan. 29. 21:40
 1/8 A kérdező kommentje:
mármint éreztem hogy szúr már vagy 2 napja ezért szedtem le mostanában oda is nő ahova régebben nem és ezért nem értettem.de egyáltalán lehet ez,hogy ettől bedagad és viszket?
2009. jan. 29. 21:43
 2/8 anonim válasza:

Az lenne a legjobb akkor, ha elmennél egy ambulanciára. Bp-en pl a IIes női klinikán van. Az orvos tudja pontosan megmondani neked ezt.


Lehet hogy csak megsértetted, de nem biztos.

2009. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötözködni, de a kisajkakon nincs szőr, nyálkahártya borítja őket, így azt nem is tudod leborotválni. Egyébként lehet bárhol gyulladás, ennek jelei a fájdalom, duzzanat, pirosság, melegség. Kezdetben próbáld meg beborogatni (hideg, száraz borogatás, mondjuk egy ruhába csavart mirelitt valami). Ha nem szűnik, vagy romlik, akkor érdemes orvoshoz fordulni.
2009. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, begyulladt a szőrtüsző, és puklikkal voltam teli. A nőgyógyász felírt 1 sprayt, Oxycort a neve. Azzal kell fújni magad. Recept köteles.
2009. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Sztem is begyulladt szőrtüsző lesz a NAGYajakon.Nekem minden borotválkozás után begyulladNA,de én sárga-kerek tubusos körömvirágkrémmel bekenem a borotválkozás utáni balzsam helyett,és mióta ezt csinálom,nincs ilyen bajom.

Esetleg próbáld ki,vagy ha továbbra is kellemetlennek érzed,fordulj orvoshoz a közeljövőben.

2009. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges,gogy rossz irányba használod a borotvát(Kiborotválásnak nevezik).A férfiaknál is előfordul az arcukon ha rossz irányba huzzák a borotvát igy megsértik a szörtüszőt ami begyullad megduzzad esetlesg gennyezik,olykor pattanás szerü.Én is jártam igy de mikor Tanultam a férfi arc borotválást(Fodrász vagyok)azóta magamnak is ugyanazzal a mozdulattal borotválom.Keres rá a neten a szakszerü borotválásra.Arcon fogja neked megmutatni,de nem nehéz rájönni hogy kell a nuncin is végezni!
2009. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem volt szerencsém ehhez a betegséhez.Ha csomót is érzel benne az nem jó jel.Úgy hívják nemi herpesz.Elég kellemetlen dolog,de nem feltétlen nemi úton kaptad.Lehet szőrtüsző gyulladás is de mindenképpen menj orvoshoz.
2009. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,az nemi herpesz.te kigyógyultál belőle a gyógyszerekkel?mert nekem most felírt a doki,de olvastam,hogy ez ilyen visszatérő betegség.
2009. febr. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!