Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HELP! Mennyire kell feltolni...

HELP! Mennyire kell feltolni a tampot?

Figyelt kérdés
Most jött meg ötödjére, els probálkozásom, ésnormálal probáltam, mivel azt írták azzal is lehet kezdeni, és ez volt itthon csak. Nekiálltam, és hát nem tudom hogy akkor most jó helyen van-e ? ha szétnyito a szeméremajkakt, akkor szabad látszódjon a tampon vége egy picit, vagy akk nincs jó helyen ? Próbátam fentebb de úgy éreztem nem megy igazán tovább. Most mit csináljak?
2011. jan. 5. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem nézni, hanem érezni kell. Akkor van jó helyen, ha nem érzed a tampont. Ne félj rendesen feltenni, a kihúzószál biztonságos ;) Ha viszont nem megy, ne erőltesd ezerrel tovább!

2011. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia, köszi a választ, egy picikét érzem még, olyan furi :) próbáltam, de úgy érzem nem megy továb. Akkor hagyhatom így éjszakára vagy nem lesz jó ?
2011. jan. 5. 23:52
 3/5 A kérdező kommentje:
meg miután próbáltam feljebb tenni, úgy éreztem mostmár olyan " száraz " vagyok, és nem megy feljebb.
2011. jan. 5. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem megy tovább, ne erőltesd!

mindenkinek más a "fent", különbözőek vagyunk....

akkor van jó helyen ha nem érzed miután mondjuk 10 perce benned van, és ha ugrasz 1-2t akkor nem esik ki. éjszakára egyenlőre tegyél be egy betétet is, csak a biztonság kedvéért!:)

2011. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek a második hozzászólóval, éjszakára ne tamponnal menj lefeküdni, használj betétet vagy külön éjszakai betétet, az biztosabb. Hamar belejössz majd te is! :)


(az első hozzászóló)

2011. jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!