Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Büdös, véres folyás. Mitől van?

Büdös, véres folyás. Mitől van?

Figyelt kérdés

akinek volt már ilyennel dolga azt kérdezem elsősorban, nem azt, aki csak találgatni tud.

Kicsit undorító a téma, sajnálom.

Szóval nagyon büdös, én érzem még fürdés után is.

Egy-két hete tartó rózsaszínes, bordód vérezgetésem van, ami pár héttel a menstruációm után jött és néhány nap óta nagyon büdös is lett...

Orvoshoz nem akartam eddig menni, mert nagyon kellemetlen és más tünettel nem jár (még), nem fás semmim...

Akinek volt már ilyen, annak mitől?


2011. jan. 3. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Orvos?
2011. jan. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem voltam, de természetesen készülök, csak gondoltam, megkérdezem itt, még most este, hátha okosabb leszek hamarabb.
2011. jan. 3. 23:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

azt tudom neked mondani h fertőzésed van. a büdös véres folyás menzesz után az tipikusan annak a jele lehet. nincs más választásod, orvoshioz kell menned.

nem kellemetlen hiszen az orvos ezért van, neki ez tök természetes h a nők ilyan problémával keresik fel, és azért tanult h neked segíteni tudjon

bátran menj orvoshoz

25L

2011. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Ez bizony fertőzés vagy gomba, ha egy-két hete tart, pláne, ha büdös is. Mindenképpen menj dokihoz.
2011. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Holnap tud fogadni a doki...

2011. jan. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!