Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten plus jó hüvelygombára?

Canesten plus jó hüvelygombára?

Figyelt kérdés
nincs itthon más és megint elkaptam valamit:S jó rá? vagy vegyek simát?
2011. jan. 2. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

nem


nőgyógyász!!!


addig meg ülőfürdő kamilla, só, cickafarkfű

2011. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tokeletes. Canesten huvelytablettat vegyel, ha csak kivulrol bekremezed, semmit nem hasznal, vagy legalabbis nem sokat. A doki is valami ilyesmit adna ra. En mar 2x hasznaltam es rendbe is tette 3 nap alatt. A tajekoztatoban benne van hogy ha gyakran van huvelygombad, fordulj nogyogyaszhoz.
2011. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok nekem adnak hüvelytablettát gyógyszertárba?:O és mennyibe kerül?
2011. jan. 2. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért menj el nőgyógyászhoz.

Amit most így eszembe jut, mint ok:

1. Eddig nem használtál hüvelykúpot, csak kenegetted kívülről. Időlegesen elmúlt a panasz, de mivel a hüvelyedben van a fertőzés, újra előjött.

2. A partnereddel nem gumióvszerben védekeztek, és visszafertőzött. Ha beteg az egyik fél a másiknak is el kell mennie orvoshoz, és őt is kezelni!

3. Suliban, nyílvános toalettben ráülsz a wc-re, onnan is összeszedhetsz bármilyen betegséget.

4. Fürdőbe mész, és ott kapsz el valamit.

5. Van amikor az életmód miatt alakul ki. (stressz, rossz táplálkozás, stb.)

2011. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!