Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájt egy pár napig a hasam és...

Fájt egy pár napig a hasam és ma észrevettem hogy felfáztam, miota bejött a tél kb negyedjére miért és mit tegyek?

Figyelt kérdés

nincs kinn a derakam harisnyába járok legtöbbet és csizmába vagy bakancsba

akkor miért?


2009. jan. 27. 18:47
 1/3 anonim válasza:
100%
Holnap irány a doki! Ő tudja a kérdésedre a válasz. Ne kísérletezz otthon, mert csak rosszabb lehet!
2009. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jobbulást. Nem fordult elő olyan, hogy nagyon melegről nagyon hidegre vagy nagyon hidegről nagyon melegre mentél? A túlfűtött helyiségek se tesznek jót. Amúgy tényleg irány a doki, sajnos nincs garancia, hogy nem lesz bajod ebben a hülye időben, de persze akinek kint a dereka, az nagyobb veszélyben van, nem csak most, de hosszú távon. Reméljük, aki vigyáz magára, azt megkíméli az idő a nagyobb bajoktól.


Jobbulást!

2009. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem negyedszerre fáztál fel, hanem még az elsőből nem gyógyultál ki rendesen. Ugyanis ez egy nagyon makacs betegség, én évekig szenvedtem vele, télen-nyáron, mindegy milyen idő volt. Pedig gyógyszert is szedtem, de hiába. Ha hajlamosabb vagy rá, hogy felfázz (jobban mondva ez inkább hólyaghurut, fertőzés, csak felfázásnak szokták mondani), akkor sajnos szinte akárhogy vigyázol magadra, gyakran elő fog fordulni. Igyál sok folyadékot, és mutasd meg magad orvosnak, és mondd el, hogy milyen gyakori ez nálad. Egy lelkiismeretes orvosnak el kell küldenie hasi ultrahangra is, nekem hónapokon keresztül tenyésztettek vizeletet például.

Azért a gyógyteák is elég jótékony hatással vannak, én medveszőlőlevél teát ittam, próbáld ki!

2009. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!