Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj a hasam már egy...

Mitől fáj a hasam már egy hónapja?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban minden nap fájt a hasam alja!Mi a bajom lehet?Menjek el vele dokihoz?Talán vakbél vagy ciszta?Volt már valakinek ilyen?Köszi a válaszokat!!
2009. jan. 27. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég sokáig fájt a hasam, meg érzékeny volt. Kb. 1 hónap múlva elküldtek hasi ultrahangra, és kiderült, hogy kétoldali petefészek és petevezető gyulladásom van.
2009. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta is,menj minél hamarabb orvoshoz mert még komolyabb bajod is lehet belőle!Ha ciszta vagy kifakad ha nem akkor kezelésekre kell mejd járnod ha nem múlik el.Ha már van gyereked akkor mütéttel távolítják el.Ha fiatal vagy még akkor nem műthetnek meg.
2009. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok.Én nagyon sokáig halogattam,s lehet hogy nem lehet gyerekem emiatt.Állandó gyulladásban vagyok,cisztám is van.
2009. jan. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet műteni??
2009. jan. 27. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 válaszoló vagyok.Engem azért nem lehet műteni mert még nincs gyerekem,s még fatal vagyok(21).Ha már lenne gyerekem akkor műthetnének.Most majd kezelésekre kell majd járnom,emiatt mert nem foglalkoztam a fájásokkal.És még kitudja hogy lehet e gyerekem.Orvosok szerint nem.Bár csodák vannak
2009. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!