Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen könnyen lehet kihúzni...

Milyen könnyen lehet kihúzni a tampont ha normálisan megtellett?

Figyelt kérdés
ha kicsit fáj mikor húzom ki akkor az azt jelenti h még hagyhatom benn?
2011. jan. 1. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, akkor még bent maradhat, feltéve, hogy az időd még nem telt le. A túlhordásból ne csinálj rendszert, én is szoktam akár 8-10 órát is benn tartani pl. éjszaka, de alapvetően nem ajánlják. Ha tele van, szinte magától is kicsúszik, ha pl a wc-n elkezdesz nyomni, mintha kakilnál, érzed, ahogy a tampon is csúszik kifelé.

De he most először használsz tampont, még az is lehet, hogy csak ezért érzed kellemetlennek, ahogy kifelé húzod. Kicsit ferdén kell húzni, ha emlékszel, feltenni is ferdén kellett...

2011. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen először vann fen. túlhordásról szó sincs még csak 2,5 órája raktam fel
2011. jan. 1. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
én néha kicsit bekrémezem a tampon végét,így jobban felcsúszik;) ha először használsz tampont próbáld meg a minit utána majd kitapasztalod,szarintem az ob nagyon jó tamponmárka,vagy a normállal is ismerkedhetsz,én 7-8 óráig szoktam benthagyni,addig lehet-
2011. jan. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!