Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha szüzesség...

Az normális, ha szüzesség elvesztése után megváltozik a mensi színe?

Figyelt kérdés
Rózsaszínesebb lesz, ez nem gond, ugye?
2010. dec. 29. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
A mennyisége normális? És a hossza? Védekeztetek?
2010. dec. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A színének tudtommal ettől nem kellene változnia. Max. ha tablettával védekezel, akkor a mennyisége esetleg kevesebb, de hogy a színe... Szerintem a biztonság kedvéért menj el nőgyógyászhoz.
2010. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
normális, nincs a szűzhártyád a vér útjában, ezért kevésbé alvad meg, mire kiér
2010. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, megfelelően védekeztünk.

Már másodszorra jött meg azóta. Először a mennyisége kevesebb volt és rövidebb ideig is tartott.

Tesztet már csináltam(nem csak egyet), de eddig mind negatív lett.

Másodszorra késett( a 40. napon jött meg :S), de most úgy tűnik, a mennyisége rendben van, görcsölök is rendesen, csak a színe rózsaszínes.

2010. dec. 29. 20:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Dokinál már voltam(igaz, lehet, hogy túl korán), de akkor nem látott semmit, csak egy cisztát.
2010. dec. 29. 20:07
 6/6 DawX válasza:
Nem, ez teljesen normális, ha az orrodba dugdosol különböző dolgokat, ott is jöhet rózsaszín váladék, hidd el tudom, tapasztalat. Ez főleg buli után szokott előfordulni. :D De ha belegondolsz a piros és a fehér keresztezéséből rózsaszín a végeredmény. Legközelebb vegyétek ki!
2010. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!