Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kell a sunim tisztítani?

Hogyan kell a sunim tisztítani?

Figyelt kérdés
Van akitől azt hallottam,hogy csak külsőleg,viszont voltak olyanok,akik azt mondták,hogy belül is a hüvelyben.Most nem tudom,hogy belül is kell-e és ha igen,akkor mivel.
2009. jan. 25. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
Ne fürgyéé lee !
2009. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

Üvegmosó kefe?

Bocsi de ezt nem tudtam kihagyni :)

2009. jan. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
mi az a suni?
2009. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

A hüvelyt nem szabad sűrűn mosni!

Ha mégis kellene valami miatt - akkor savas folyadékot kell készíteni hozzá. Tilos szappannal, testápolóval - és nem ajánlott tiszta vízzel mosni.

2009. jan. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
2009. jan. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges vagy, elég ha fürdés közben tiszta vízzel megmosod kívülről. A hüvely belsejében számos jótékony baktérium él, amiket a különböző szerekkel csak elpusztítasz, kitéve magad a fertőzéseknek. Vannak különböző irrigáló készülékek, amik valóban belülről is tisztítják a hüvelyed. De mint említettem elviekben nincs szükséged rá. Ha minden áron ragaszkodsz egyéb tisztítási módszerekhez, akkor lehet kapni különböző intim mosakodó géleket, tisztító kendőket, amik nem borítják fel a ph-egynesúlyt. Ezek közül érdemes a jobb minőséget választani.
2009. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Szia.


Ha nincsen nőgyógyászati panaszod,semmiképp ne tisztogasd magad belülről,mert mint előttem is írták,tönkreteszed a hüvelyflórát,és csak felesleges bajt csinálsz vele magadnak.

Elég ha a kisajkakon belül kitisztogatod,de a hüvelyedet hagyd békén.

2009. jan. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam arra,hogy belül is ki kellene tisztítani,mert szagos.Beszélgettem erről néhány emberrel és ők akkor kérdezték meg,hogy mosom e magam belülről.Én meg jó nagyot néztem,mert nem tudtam,hogy ott is kell.Ja és valamilyen fehér folyásom is van,de arra azt mondták,hogy olyan mindenkinek van az öntisztítás céljából.De az olyan gáz,ha fehér és büdös.

És ezért gonodltam,hogy megkérdezlek titeket.

2009. jan. 26. 13:37
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ha viszont fehér és budos, akkor irány a nogyógyász!
2009. jan. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Ha folyásod van, menj dokihoz, főleg, ha büdös is. Nem szabad büdösnek lennie, és a folyás is csak minimálisan egészsges-egyesek szerinte egyáltalán nem egészséges.

Amúgy, ha minden oké, igaz, amit előttem írtak(az utolsó kettő), a nemiszerved csak kívülről mosd, ahol eléred a kezeddel kényelmesen, a kisajkak között, de benyúlni nem szabad a hüvelybe.

Ha bármi gondod van, pl folyás, egyeztess a dokiddal, és akkor hetente max 3 alkalommal lehet hüvelyöblítést végezni. Ehhez kapsz eszközt és öblítőfolyadékot a gyógyszertárban, a használati utasítás rajta van.

2009. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!