Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A csiklóm körül fehér, bőrszer...

A csiklóm körül fehér, bőrszerű darabkák vannak. Mi ez?

Figyelt kérdés
Nem viszket, nem fáj. Ha lemosom lejön, de utána 1-2 nap múlva ugyanolyan.
2010. dec. 28. 09:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosd sűrűbben, mert az az igénytelenség jele. Úgy hívják túró, és nem viccelek........
2010. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Naponta 2-szer,3-szor fürdök
2010. dec. 28. 09:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A két-három fürdés sok. Annyit nem kell, mert kiszárad a bőröd. Zuhanyozni max 2 szer, persze normális körülmények között és nem nyáron 38 fokban. Mosd meg rendesen a csiklód körül, mert az elhalt hámsejtek, csak így tudnak távozni.
2010. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gombás fertőzés, az is képezhet lepedéket. És nem feltétlenül kell viszketnie sem. Mutasd meg dokinak.
2010. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy wc papír? Nem viccelek.Amikor kitörlöd ott maradhat. Hány éves vagy? mert lehet akár fehérfolyás i!
2010. dec. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dehogy wc papír...
2010. dec. 28. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
en is arra gondolok h valamilyen gombas fertozes,mindenkepp menj orvoshoz minel elobb!Meg tudhatjuk h hany eves vagy?
2011. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Huhh, nekem is volt ilyen - én sem vagyok igénytelen!

Én vizes fülpiszkálóval tudtam hatékonyan tisztítani ott (naponta többször kellett). 2-3 napig tartott. Nem gomba volt!

Letisztítottam és 1 óra múlva megint ott volt, de én nyertem.

2011. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ilyenem nekem is van, nem hiszem hogy bármilyen fertőzés lenne, nem élek nemi életet és nem járok uszodába!

Én is ki szoktam tisztítani, bár az utolsó válaszoló tippje jónak tűnik, kipróbálom!

Sok sikert neked is!

2011. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!