Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat alhasi fájdalmat az,...

Okozhat alhasi fájdalmat az, hogy a menzesz szempontjából épp félidőben vagyok, vagyis kb most lehet peteérésem?

Figyelt kérdés

Enyhén fájdogál az alhasam, ami nem is igazán fájdalom, hanem inkább feszülő érzés. Nemrég voltam nőgyógyásznál, az akkor azt mondta, hogy minden rendben, ezért nem gondolok valami elváltozásra. Inkább arra tippelnék, hogy pont félidőben vagyok menzesz szempontjából és lehet hogy az okozhatja.

Terhes nem lehetek, mert 2 hete volt menzeszem, azóta meg nem voltam senkivel...

Más tünetet nem érzek, csak ezt a kellemetlen feszítő érzést. Olyan, mintha bedagadtak volna a petefészkeim. Ezt csak idézőjelben mondom. Nem fáj ha mozgok, vagy ilyesmi, csak feszít...Segítsetek!


2009. jan. 25. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okozhat. Ha más tüneted nincs, valószínűleg ez lehet a fájdalom oka. Nyugodj meg! :)
2009. jan. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Igen,az ok nagy valószínűséggel a peteérésed.Megnyugtatlak,hogy mióta többször is műtöttek vetélés miatt,azóta van,hogy peteérés környékén olyan erős görcseim vannak,mint menstruációnál még sosem.Az orvosom szerint azért,mert az egyik petevezetőmet eltávolították,és sertésével helyettesítették,és ez okozza a nagyobb görcsöket,sajnos van,hogy egy hónapban 2x menstruálok görcs szempontjából.:(Nyugi.:)Melody

2009. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Remélem igazatok van!:-)

2009. jan. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!