Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha tejfehér folyásom van...

Ha tejfehér folyásom van akkor az tuti fertőzés?

Figyelt kérdés
van amikor egyszerre sok van, és kicsit savanykás szagú
2010. dec. 21. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem, az a normális.

Ha fertőzésed lenne, akkor a folyás sárgás-zöldes színű, büdös (halszagú) lenne.

2010. dec. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hány éves vagy?:O
2010. dec. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a normális, ugyanis a hüvelyváladék savas. Hány éves vagy?
2010. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem, mert néha nagyon sok van, és ez zavaró, valamint az is zavar, hogy néha érzem saját magamon azt a jellegzetes savanykás szagot, pedig rendszeresen tisztálkodok...de amugy más nem utal arra hogy fertőzés lenne, mert nem viszket, nem csíp, csak sok van, és vhol olvastam, hogyha nagyon fehér, akkor az se normális, de nekem meg nem szokott átlátszó lenni, vagy csak ritkán

20éves vagyok

2010. dec. 21. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy hüvelygombád van ami nemterjedt ki a szemérem ajkakra csak belőleg terjedt el.. és ezért van a fehéres foláys ha kicsit olan mintha krémes lenne akkor szerintem az. vegyél hüvelyflora helyre állítót és nem lesz semmi folyás..
2010. dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!