Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy néz ki a nemi szemölcs?

Hogy néz ki a nemi szemölcs?

Figyelt kérdés

Nekem van a csiklómon egy szemölcs, olyan, mint a hónaljamon, a púpomban, meg a végbél kijáratnál is. Szóval nem barna, nem nagy, hanem gombostűfejnyi, bőrszínű, ennyi.

Ilyen a csiklómon is lehet? Vagy ez valami betegség jele?

Már vagy másfél éve ott van, ha nem több, és nem nőtt, nem fáj, semmi gondot nem okoz.

Aggódjak miatta, vagy normális, ha valakinek ott is van?


2009. jan. 22. 20:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Jah, és még annyi, hogy a párommal 3 éve vagyunk együtt, eddig óvszerrel védekeztünk, ma csináltuk gumi nélkül, bogyóval. Mindketten az elsők vagyunk egymásnak, és már lassan 2 és fél éve élünk nemi életet.
2009. jan. 22. 20:42
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezeken a helyeken is lehet sima szemölcsöd és ha csak egy darab van és nem sok egymás mellett, akkor szinte biztos hogy nem nemi betegség!

Ezket egyébként érdemes megmutatni nőgyógyásznak és/vagy bőrgyógyásznak, mert el lehet távolítani és akkor nem zavar és nincs sérülési veszély nemi érintkezéskor.

Úgyhogy szerintem mutasd meg dokinak!

2009. jan. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Csak egy van már évek óta, nem zavar semmit, alig lehet észrevenni. A párom, akivel ugye 3 éve vagyok együtt most vette észre, amikor megkérdeztem, mennyire látszik, akkor is alig találta meg.

Köszi a választ, akkor megnyugodtam:)

2009. jan. 23. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!