Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti hogy voltatok ezzel?

Csajok! Ti hogy voltatok ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 éve jött meg és már nagyon elegem van a betétből, főleg hogy nagyon erős a vérzésem. Szeretném kipróbálni a tampont de nagyon félek mert még szűz vagyok éshát.. Tudom, sok a problémám :D csak akkor is! Meg mondta a barátnőm hogy fáj is amikor kiveszi! Ti mikor próbáltátok ki először? Tényleg fáj?
2010. dec. 19. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Először is nyúlj fel a puncidba az ujjaddal és tapasztald ki, hogy mi merre van. Fájni akkor fáj, ha a tampon még nem telt meg.
2010. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Első voltam.
2010. dec. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14
2010. dec. 19. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szüzen használok tampont, ha olyanom van :D Lényegében csak akkor fáj, ha még nincs teljesen tele. Van egy zsineg rajta, ha azt meghúzod, és nehezen jönne ki, még hagyd egy kicsit. Ha könnyen jön, vedd ki.
2010. dec. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még én is bőven szűz voltam amikor elkezdtem használni.Először kisebb méretűvel próbálkozz.Erős vérzés esetén gyakrabban kell cserélni,de ha a kisebb felhelyezése már nem jelent gondot,próbáld ki a nagyobbat ami a vérzésnek megfelelő.
2010. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!