Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy lehet minden második...

Hogy lehet minden második nőnek hüvelygombája?

Figyelt kérdés
Nem gondoltatok még rá, hogy ez a marketing hibája? A rengeteg káros intim mosakodó, intim zuhany amitől tönkremegy a hüvelyflóra.
2010. dec. 16. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mióta nem használok tampont, azóta nincs. Előtte minden hónapban volt.
2010. dec. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk az üzemben pl. úgy hogy egy igénytelen, nőnek alig nevezhető egyed, nem ment el a gombás p*csájával a nőgyógyászhoz, hanem otthon akarta kikezelni magát. És már fél éve beteg odalent.

Eredmény: azt a bűzt, amit maga után nagy a wc-n nem lehet elviselni, fáj a hasa, folyton viszket neki, és fertőz össze mindenkit.

Életemben nem volt semmi hasonló bajom, csak reklámokból ismertem a hüvelygomba szót, de ez a p*csa megtette a magáét, és megismertette velem a gombás folyás fogalmát. Fújjjj!


Kb. ezért megy fel kétszázra a vérnyomásom, amikor itt a gyakorikérdéseken kérdezik a nők, hogyan kezeljék a gombájukat házilag. Sehogy! Ennél nagyobb felelőtlenség nincs a világon! Elmenni a dokihoz miért olyan nehéz? Én ahogy bajt észlelek ott, az első, hogy megyek orvoshoz, egyrészt alapvető igényesség, másrészt az ember tisztelje meg ezzel a párját, harmadrészt semmi joga mindenkit megfertőzni a saját igénytelensége miatt!


Nem az az igénytelen, aki elkap egy gombás betegséget, hanem az, aki nem megy vele orvoshoz!

2010. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!