Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Kiújúlt a hüvelygombá...

S. O. S! Kiújúlt a hüvelygombám?! Canesten Kombival meg hüvelyzuhannyal ha kezelem elmúlik? L/18

Figyelt kérdés

Nem igaz!!!! Mióta fogamzásgátlózom másodjára van ez! viszket a csiklóm mellett a szeméremajkaim közt, ilyen sárgás túróféle krémes folyásom van, szaga is van... van ilyen. Colpo-Cleaner laktóz hüvelyzuhanyom, van Canesten krémem meg van Pimafucort krémem is. Az emúlt fél évben mióta szedem a Sensonette-t minden hónapban orvosnál voltam, nagyim meg szegény fizetett nem keveset. A Canesten Kombi meg a hüvelyzuhany meg ha leteszek az édességekről, az rendbe tesz? Segítsetek, kétségbe vagyok már esve... Nem igaz hogy folyton van valami bajom!!

Köszönöm a segítő válaszokat, tanácsokat...

L/18


2010. dec. 16. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Át tudom érezni a problémádat én 4 hónapja kűzdök különböző fertőzésekkel és nem tudnak kigyógyítani. Gondolhatod nekem mennyi pénzem ment már eddig rá, már mindent kipróbáltam és semmi. De sztem ha kiújúlt talán újra dokihoz kéne menned, ha tényleg gomba akkor viszont gonolom segíthet a canesten, és a zuhany. Habár én már tényleg nem tudom, reménytelenül járkálok minden héten a dokikhoz, nem tudnak mit mondani, én otthoni doki nélküli kezelésbe nem kezdenék.
2010. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, őszintén :S

Remélem mielőbb rendbe jössz!

Mensim hétfőn jön, addig érdemes megvenni a Kombit vagy kenegessem csak magam? Mensi után megyek orvoshoz a szünetben.

2010. dec. 16. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha addig végzel a kezeléssel akkor elhasználhatod, de lehet hogy jobb lesz mensi után.
2010. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy ez a sok ostoba intim mosakodó és hüvelyzuhany féle teszi tönkre a lányok hüvelyflóráját és kaptok el mindenféle gombát fertőzést.Soha az életben nem használtam ilyeneket és nem volt semmiféle betegségem.
2010. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Még én se használtam sose ilyesmit. Szóval nekem tuti nem ettől van.
2010. dec. 16. 17:50
 6/6 A kérdező kommentje:
tényleg, h kell használni..? A zuhanyt. Ilyen pezsgőtabletta.
2010. dec. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!