Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mivel lehetne elmulasztani a...

Mivel lehetne elmulasztani a mell bimbó környékén ki dudorodó eret?

Figyelt kérdés

Valami kenőcsőt tudtok ajánlani rá hogy elmúljon az az ér?

Néha ha úgy van fáj az az ér... Nem nekem kellene!

Köszi előre is a válaszokat ha tudtok mondani valamit..


2009. jan. 21. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt onnan nagyon nem tudod eltüntetni, mivel az rendes normális ér, csak a melleden annyira vékony a bőr ,h kilátszik. Amikor menstruálni fogsz előtte e a bőr feszül kicsit , több okból is , ezért érzed h fáj. De semmi baja nincsen.

2009. jan. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kéne kidudorodjon. Nekem is átlátszik, de nem dudorodik ki. Lehet hülyeséget beszélek, de nem valami visszér-szerűség? Orvos látta? A vénás panaszokra gesztenyekivonatos kenőcsöt javallnak. De ilyen helyen orvossal kéne konzultálni.
2009. jan. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,visszér.. És édesanyámnak van,orvos már látta mikor rákszűrésen volt a mellével.

Csak tudni akartam milyen kenőcs jó mégis arra hogy elmúljon. Avagy ne legyen érzékeny neki,ne fájjon.

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2009. jan. 22. 13:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek én teljesen félreértettem a helyzetet.
2009. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok: gesztenyekivonat, tölgyfakéreg kivonat és somkóró kivonatos kenőcsök segítenek ilyen esetben. A gyógyszereket nem ismerem.
2009. jan. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!