Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miskolcon ismertek olyan...

Miskolcon ismertek olyan nőgyógyászt aki vérvétel nélkül írja fel a fog. Gátlót?

Figyelt kérdés
Fontos lenne , köszi.
2009. jan. 21. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló nem fájdalomcsillapító gyógyszer, amit csak úgy bárki beszedhet! a vérvétel azért fontos, mert csak így tudják kiszűrni, hajlamos vagy e olyan betegségekre, amik a fog-gátló szedése mellett előjöhetnek (trombózis, tödőembólia, hormonzavarok).

elárulom, hogy normális, felelős orvos nem fogja neked enélkül felírni. most lehet, hogy nem érdekelnek ezek a kockázati tényezők, de attól, hogy homokba dugod a fejed, attól még a kockázat fennáll, ha vakon felíratod valami jöttment orvossal.

remélem nem találsz ilyet. egy vérvételbe még nem halt bele senki. elmész nőgyógyászhoz, másnap elmész reggel laborba, 1 hét múlva kijön a remélhetőleg kedvező eredmény a véredről, aztán már meg is kapod a fog.gátlódat. ennyit nem ér meg?

addig meg védekezz gumival, 1 hetet nem igaz, hogy nem bírsz ki.

2009. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tökéletesen igaza van az első hozzászólónak.

Hogy lehetsz ennyire felelőtlen,hogy beszednél bármit vizsgálatok nélkül?Nem véletlenül nem árulják boltban az efféle szereket.Nagyon fiatal lehetsz még,ha ennyire nem akarsz orvoshoz menni.De ilyen gondolkodással szerintem még nem kellene nemi életet élned.Majd akkor,ha ahhoz is elég felnőttnek érzed magad,hogy felelősséggel tedd azt.

2009. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem ez még új,mert felénk vérvétel nélkül felírják.Ha nem vált be,panaszod van,hasraütés szerűen ír fel másikat a doki...(Csongrádmegye-Hmvhely) Ez Így gondolom nagyon gatya...
2009. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az egészségedet nem kellene kockáztatni.Légy tisztában előbb vele,hogy mit szedsz be,mielőtt beszednéd.Sajnos vannak olyan dokik,akik simán felírják...de sosem tudhatod,hogy nincs-e hormonzavarod(ami bármilyen életkorban jelentkezhet hosszú éveken át lappangó tünetekkel) és alapból nem egy kellemes dolog,ha rászeded a fog.gátlót az 100x-osan ront a helyzeten.Úgyhogy szerintem megéri azt a kis tűszúrást elviselni,minthogy ne úgy legyen,de tönkre menjen az életed emiatt.Ez nem túlzás,sajnos nem ritka manapság a hormonzavar és kivizsgálás nélkül nem szabad semmilyen hormontartalmú szert felírni.Ha találtál olyan "okos" orvost,aki felírta csak úgy,akkor inkább most te magad kérj egy beutalót vérvételre.Nem beszélek hülyeséget,eü-s vagyok.

2011. aug. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!