Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne rá kapni? Sárgás...

Mit lehetne rá kapni? Sárgás folyásom van van egy kis szaga is.

Figyelt kérdés
godolom ez valami gomba vagyfertőzés.De nőgyógyászhoz időm sincs elmenni meg nemsi szeretnék.Mit lehetne rá kapni patikában hogy elmuljon?
2009. jan. 21. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meddővé is tehet téged egy ilyesmi, amíg ki nem derül, mi okozza, addig hogyan kaphatnál rá gyógyszert? Te döntöd el mire van időd- de egy tested van.

Ha gomba- az nem fog menni vénymentes készítményekkel.

Ha gyulladás, az sem.

Pár napig- ha enyhébb a dolog- akkor tejsav tablettákkal, joghurtos hüvelyöblítéssel próbálkozzál. Jó egészséget!

2009. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hüvelygombára lehet kapni a patikában Canesten Kombit vény nélkül.

Mielőtt megvennéd olvasd el a betegtájékoztatót ( [link] egyrészt nem ilyen tünetekre van, másrészt külön kihangsúlyozza, hogy ha először fordul elő (vagy 12 hónap alatt több, mint 4szer), akkor ne használd.

A tünetek alapján nem feltétlenül gombára kell gondolni. Abban teljesen igaza van az első válaszolónak, hogy az ilyenekkel nem szabad játszani, komoly szövődményei lehetnek a félrekezelt dolgoknak. Mindenféleképpen kéne egy kenetet csináltatni, hogy kiderüljön, hogy mi ez, és annak megfelelő kezelést kell alkalmazni. Hidd el, a többség nem jókedvében jár nőgyógyászhoz, hanem mert muszáj.

2009. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nagyon félek az orvostól 17 éves vagyok és elég gátlásos és elég csunya ott lent:S nemtom mitszolna hozzá kb mint egy 100 évesnek kb:s és nagyon égőnek tartom:(
2009. jan. 21. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félj. Amúgy pedig, előbb-utóbb úgyis odakerülsz, és hidd el, minél előbb kezeled ki magad, annál könnyebb lesz. Szerintem ha sárgás és szaga is van, az nem gomba, hanem valami komolyabb. Én sem szeretem a nőgyógyászt, de nőként el kell fogadni a gondolatot, hogy időnként "ott lent" is megnéznek. Hidd el, láttak ők már annyit és annyifélét, hogy nem is nézik, mi egyéb tartozik hozzá! Ne izgulj! Sok sikert! :-)
2009. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!