Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Görögszénakapszulák mellnövelé...

Görögszénakapszulák mellnövelés céljából. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne. A válaszokat előre köszönöm.
2009. jan. 21. 14:19
 1/7 anonim válasza:
100%
én a magot eszem magába, nekem használ
2010. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hello! Koszi hogy irtal.

Megmondod kerlek milyenfele gorogszenamagot eszel? (mert tobb van...peldaul az egyik a Makkai fele).

Milyen valtozast ertel el es mennyi ideje fogyasztod?

Kerlek ird meg.

2010. jan. 17. 12:51
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Azt tudom hogy a tejtermelést fokozza a görögszéna. Lehet a tejmirigyekkel van összefüggésben a hatása?
2010. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mellem nekem nem nőtt tőle, de szervezete válogatja gondolom, viszont elképesztő libidót csinált egy ilyen táplálékkiegészítő.. Ennek talán még jobban is örültem :) Most én is a görögszénamagot eszem, naturganik az thiszem, és ugyan az a hatása. Rendben van a mensesem, és az antidepresszáns miatt eltűnt szexuális vágyam visszatért. Ha nem is nő tőle a melled 90/d-re, igazi női táplálékkiegészítő a görögszéna mindenféle formában, bátran lehet kísérletezni vele ;)

2010. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo: Koszi a valaszod, erdekes.
2010. jan. 22. 17:47
 6/7 anonim válasza:
szia! én is a makai-féle görögszénamagot használom, teát főzök belőle. Evileg minden nap kéne inni, kúra szerűen, de nálam van, hogy pár nap, vagy egy hét is kimaradt. 1-2 hónapja fogyasztom, és hát centikben nem túl nagy a változás, de sokkal teltebbek lettek, főleg a menzesz alatt jobban megduzzadnak, mint eddig. Ne csak teaként idd, hanem a teával borogatást is csinálj. Egy kis testápolóval keverd össze és jól kend el.
2010. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod. :)
2010. nov. 3. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!