Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gombás vagyok és elmegyek...

Ha gombás vagyok és elmegyek vele nőgyógyászhoz akkor ő mit fog csinálni kenetet vesz és felir kúpot ennyi vagy még kérdez dolgokaat? Szüzen is megvizsgál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Olyanokat kérdez, hogy mikor volt az első és az utolsó menzesz, hány naponként jön meg, és hogy élsz-e nemi életet. De ezt mindenkitől megkérdezik, nem csak a fertőzés miatt.

Ha netán mégsem kérdezi meg, akkor szólj neki, hogy szűz vagy, még vizsgálat előtt.

Engem megvizsgáltak szűzen, igaz, 19 voltam.

És igen, kúpot és krémet fog írni.

2010. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szűzen is megnéz, kívülről biztosan, de lehet, hogy meg is vizsgál. Szólj, hogy szűz vagy, és ha először mész - gyanítom, hogy így van - akkor azt is mondd meg, mert általában megértőbb, körültekintőbb és tapintatosabb ilyenkor egy orvos. Meg el is mondja esetleg, mikor mit csinál, Te mit tegyél, hogy ne legyen kellemetlen. Kérdezni is fog, persze, de semmi olyat, amire ne tudnál válaszolni, utolsó menstruáció, voltál-e már rákszűrésen, és mikor (ezt szűzen valószínű nem fogja megcsinálni, bár a korodtól is függ), milyen panaszaid vannak (viszketés, folyás, görcsök stb.), ilyesmi. De Te is kérdezhetsz tőle bátran, akár a vizsgálattal, hogy hogy történik, mit fog csinálni, akár a kezeléssel, a panaszaiddal, a menstruációddal, védekezéssel stb. kapcsolatban. Remélem jó dokit fogsz ki, akivel úgy tudsz majd beszélni, hogy nem lesz semmi tabu téma.
2010. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!