Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már szombat ota ég, szúr,...

Már szombat ota ég, szúr, viszket, és száraznak érzem a hüvelybemenetemet. Mi ez felfázás? Vagy ez micsoda?

Figyelt kérdés
Olvastam h ez attol is kialakulhat ha nemiéletet élünk, de mikor ezkialakult, én előtte 1hova voltam együtt barátommal..tehát ez kizárva. nap megyek nőgyógyászhoz, most először, mert 16vok, és eddig nem kellett mennem, de most..ez vmi rettenetes érzés, pisilni is fáj, meg keveset is pisilek, pedig iszok rengeteg folyadékot(mentes víz). Ha ülök az is rossz, ha megmozdulok az is, ha nem mozgok az is, tehát bár h van csíp szúr viszket a hülyelyemnél, és akisszeméremajkak, amik ráadásul nagyon érzékenyek is. Próbáltam intimzuhanyt is, nah az olyan volt mintha leforráztak volna.
2009. jan. 20. 23:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah és sárgás folyásom van, meg vmi olyan jön a hüvelyemből mint a túró.. És ngyon fáj, már könnybe van a szemem is..vki segítsen már h mi lehet ez..meg h mikor múlik el.
2009. jan. 20. 23:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj orvoshoz!!!Ez nem játék!!!

Nekem is volt,és én is addig halogattam,mint te!Felfázásom volt+petefészek gyulladás.De ha pisilni se nagyon tudsz,lehet akár vesemedene gyulladásod is.Lázad nincs?Petefészek fájdalom?Kaptam rá kúpot és antibiotikumot.Nagyon jó szereket írt a doki.Majd írd meg mit mondott az orvos!

2009. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem érzem h lázam lenne, petefészkem nem fáj, de szokott, de mos tszerencsére az nem.

Am megnéztem kistükörrel, és az egész hüvelybemenetemet ilyen fehér izé borítja, ami nagyon csíp, és szúr. És hiába mosom le, lesz újabb:S Már tanácstalan vok, azt se tom mit tegyek, szenvedek mint állat.

És am köszii h ilyen gyorsan válaszoltál. Köszii a segítséget:)

2009. jan. 21. 00:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz... Én sem mentem el, mikor bajom volt, mikor végre rávettem magam, h elmegyek akkor meg pár nap alatt elmúlt, mert jó szereket írt fel a doki... Menj el, ne szenvedj feleslegesen!
2009. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már megvolt a beutalom, persze el mentem, tnap annyira fájt, már azt hittem nem birom ki..

Hólyaghurut,felfázás, és gomba, a szép3asom:D

KAptam kencét, kúpot, meg iszok port is, meg fertőtlenítek, meg még van 2vmi ami hasonlít a fertőtlenítéshez.

Rem mostmár hamar elmúlik.

És köszi h válaszoltatok.

2009. jan. 21. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!