Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális e az hogy 14 leszek...

Normális e az hogy 14 leszek hamarosan de még nem jött meg?

Figyelt kérdés
Áprilisba fogom betölteni a 14 et és még nem jött meg. Félek hogy nem is fog megjönni. Normális ez el kell e mennem ezzel orvoshoz? Segitsetek!
2009. jan. 20. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az alkatod ismerete nélkül ezt nem lehet megmondani így. Anyukádnak hány évesen jött meg? Mekkorák a cicijeid? Van-e rajtad már szőrzet "ott"? Mennyire vagy fejlett a külső női jegyeidet tekintve? Milyen magas vagy, hány kg? Stb...
2009. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Énis 14 leszek. MOndjuk nekem már 11 éves korom óta megvan. Attól függ hogy kimilyen korán érik meg testileg.9-13 év között szokott meg jönni általában de még a 14-16 év között is normális.
2009. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
igen normális!!nekem is 15éves korom felé jött meg!!nincs okod agodni van akinek 16éves korára jön meg de ha adig sem jön meg akkor visszont jobb ha elméssz egy orvoshoz!!de ne ijedj meg!!
2009. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2009. jan. 20. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális. Lehet csak későn érő tipus vagy. 16 éves korodba se jön meg, akkor el kell menni dokihoz.
2009. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nővérem osztálytársa, aki 19 éves még nem menstruál. Ő is aggódott, s elment orvoshoz, de az orvos megnyugtatta, nem kell félni, csupán éretlen még.

Vannak ilyen emberek. olyant is ismerek akinek 11 évesen jött meg (mint ahogy itt írták előttem), olyant is akinek 14-15, s itt a 19 éves ismerősöm is. Tehát én azt mondom, megnyugodhatsz. :) Annyira nem is jó érzés hogy várni kelljen, bár tudom nem ezért tetted fel a kérdésed. Na de tényleg megnyugodhatsz én ezt mondom.

2009. jan. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!