Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elvagyok kötve lehetek e...

Ha elvagyok kötve lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
és megtarthatom e ha lehetek terhes?
2010. dec. 12. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Egészen icipici-minimális az esély, hogy ilyen esetben terhes lehetsz. Szinte nulla. Én nem szám9lnék vele. De ha aggódsz, akkor tesztelj, az akzus után legharamabb két héttel mutat a teszt valóságos eredményt.


Ha terhes vagy, igen, megtarhatod. Semmi orvosi akadálya nincs.

2010. dec. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem sok esélyed van a terhességre!
2010. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem akarlak megijeszteni, de ismerek olyat aki az elkötés után ugyanúgy teherbe esett. :S

Ha aggódsz, hogy meg fog történni akkor használjatok óvszert, vagy Pharmatex kúpot.

Ha már megtörtént esetleg akkor tartsd meg és legyetek boldogok :)

2010. dec. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kisnita ***** válasza:
Igen, előfordulhat bár tényleg kevés rá az esély ahogy ezt előttem is írták. De megtörténhet. Gondoljunk csak arra az anyukára aki nem rég a TV-ben is szerepelt (a Fókuszban talán) aki a lekötés után esett teherbe a kislányával és mivel nehéz anyagi helyzetben van kártérítést követelt a kórháztól.
2010. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Most nem rég volt a tévében egy ilyen story. Anyuka 3. terhesség után elköttette magát, mert anyagilag nem bírtak volna többet, és vmi hormon betegség miatt nem szedhetett gyógyszert. Mégis terhes lett, és mivel meg sem fordult a fejében hogy az, már 4-5 hós volt mire kiderült. Akkor már nem lehetett elvetetni, megtartotta, de kártérítést követel vagy vmi ilyesmi volt.
2010. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugyan minimális az esély a terhességre, de azért van. Megtarthatod, persze, hiszen semmi egészségügyi kockázata nincs.

(Ha viszont nem szeretnéd megtartani, ingyenes az abortusz, hiszen az elkötés 100%-os védekezési módszernek minősül.)

2010. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, szép kis anyuka, aki kártérítést követel, mert gyereke lesz... Fejbe is lőném magam, ha ilyet tennék, még akkor is, ha már nem akarnék gyereket.
2010. dec. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy rokonom ikreket szült elkötés után. Ő is csak 4 hónaposan vette már észre, hogy terhes, azt hitte jön a változókor. Sajnos elég késői gyerekek voltak, elég beteges mindkettő - asztma, szívproblémák.
2010. dec. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!