Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 33 napra megjött rendes...

33 napra megjött rendes menziről vagy inkább stressz okozta kóros "vérzésről" van szó az én esetemben?

Figyelt kérdés
Szokásosan, 29-34 napos ciklusomban a 33. napra megjött a "menzeszem" vasárnap. Azért írom idézőjelben,mert barna, csekél mennyiségű váladékról van szó amihez társulnak a menzesz fájdalmai: enyhe görcsök, hátfájás, derékfájás. Az elmúlt időben sokat stresszeltem a vizsgáim miatt s fel vagyok fázva (gennyes vizelet, antibiotikumok szedése...). Lehet ez a barnás valami menzesz? vagy majd átvált pirosra vagy e hónapban ilyen "minőségű" menzeszem lesz? Mellékelt kérdésem: lehet vki úgy terhes ha megjön a menzesze és a fiúja nem ujjazta meg csak (állítólag) száraz kézzel simogatta ott?
2009. jan. 20. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugi! Túlságosan aggódsz! A tüneteket bőven okozhatja az külön-külön is amit leírtál. Annyitól mait leírtál szerintem még senki nem lett terhes.
2009. jan. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez menzesz? mert az is aggaszt, hogy ilyne kis barna valami jön belőlem...
2009. jan. 20. 12:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindég barnával kezdödik.....Okozhatja az antibiotikum is.

azt meg biztosan tudod,hogy csak megsimogattt,nem igazán eshetsz teherbe.ha már a hüvelybe is ért,és volt a kezén ondó akkor is szinte 0% aaz ese´ly,mert a hímivarselytek szobahömérekleten leveön max 2 percig életképesek.

2009. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Igen, állítólag száraz volt a keze s épp arra gondoltam,ha nincsenek terhességre utaló jelek meg a menzim is félig-meddig megvan akkor nem lehetek terhes...
2009. jan. 20. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!