Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót mire szedhetem...

Fogamzásgátlót mire szedhetem még?

Figyelt kérdés
Nem kívánt terhesség és mentruáció helyreálása mellett mire jó még?
2010. dec. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlót a nem kívánt terhesség megelőzésére találták ki.

Némelyik fajta pattanásos bőr ellen is jó.

2010. dec. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem a méhembe volt egy ciszta,arra irta fel a doki hogy felszivodjon,eltünjön...el is tünt,nem kellett az operáció hál istennek
2010. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van sok jó hatása is,de sok rossz is.Jo a kevesebb pattanás,pontos(kevesebb) menszi,terhesség megelözés,meg még van pár dolog ez minden gyogszer betegtájákoztatójába bent van.De van rossz is bőven,általában a mellékhatásoknál le van irva.Van akinek ez válik be van akinek az,ha jot választ a doki neked akkor persze jo.


[link] (---pl itt egy betegtájékoztato,ha elolvasod láthatod h mire jo és mi az ami bajod lehet töle(nem feltétlen lesz.)

2010. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2010. dec. 9. 13:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt a gyógyszert szedem aminek belinkelték az előbb a betegtájékoztatóját (Milligest).


Szerencsére semmi mellékhatása nincsen, és utolsó sorban szedem fog. gátlási célból. Nagyon erős volt a vérzésem csökkentette és a napi 3-4 cataflan helyett elég napi 1, órára pontosan tudom mikor fog megjönni, nem ér meglepetés, nekem ez megér némi hormont és havi 1800 Ft-ot. Egy dekát nem híztam tőle. Elvileg csak már beállt ciklusú nőknek tanácsos szedni.

Nagyon sokan aknés bőr miatt szedik, mert van olyan gyógyszer ami arra is nagyon jó (Minerva).

2010. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!