Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnék mindent megtudni az...

Szeretnék mindent megtudni az applikátoros tamponról. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni kinek mi a véleménye róla. Eléggé kapós vagyok a bacik számára ott alul ezért gondoltam erre az applikátoros dologra. Ma láttam DM-ben mindössze 400 FT-ért. Kérdésem: Megéri megvenni? Higiénikusabb? Az applikátort csak 1x lehet használni? Van a dobozában 4 db tampon. Gondolom normál méretűek. Én ezzel az applikátorral mini tampont is használhatok? Könnyű a használata?

Egyszóval jólenne mindent megtudni erről a (szerintem) hatékony megoldásról. :) Várom a válaszokat.


Jaah és még vmi. Az applikátor nem sérti fel a hüvely falát?


2009. jan. 19. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hat szerintem az ok.ob-nel meg nem talaltak fel jobbat a vilagon.

Vettem mar ilyen applikatorost, oszinten mondom kibontottam es dobtam is ki. Egyetlen hianyzik a dobozbol, a tobbi all a szekrenyemben. Nekem egyaltalan nem szimpatikus.

Ettol fuggetlenul probald ki, foleg ha ilyen kedvezo az ara, lehet hogy neked nagyon jol fog mukodni!

Bar az ara azert elgondolkodtato, miert lehet ilyen olcso? Az ob. tuodom hogy draga, de nekem az a legjobb.

2009. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Én használom és nekem nagyon bejött, mert undorodom a vértől, de így ez nem olyan vészes. Gyors, egyszerű és nem, nem sérti fel a hüvelyt. Szerintem próbáld ki te is, túl sokat nem veszthetsz vele.
2009. jan. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Előző vagyok, bocsi most olvastam tovább a kérdést. Nekem 400 ft. volt, de 9 db van benne, mindegyik külön applikátorral, tehát az enyimnél csak egyszer lehet használni. Többet nem tudok mondani, mert nem ismerem azt amit te írsz, de applikátor az applikátor, tehát nem lehet túl nagy különbség és az én fajtámmal nincs semmi gond. :)
2009. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
en utalom az aplikatorosat, kulfoldon elek, es itt majdnem mindneki olyat hasznal, ebbol millio valasztek van, ezert vettem eloszor en is ilyet...soha tobbe. Az ob-a legjobb, sikerult itt is talalnom, kenyelmes, konnebb felhelyezni is ezt.
2009. jan. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
82%
Kedves kérdező! Én az OB applikátorát használom és sokkal egyszerűbb és könnyebb feltenni mint e nélkül. 16 van egy dobozban és minden tamponhoz külön applikátor jár ami nagyon fontos hisz csak EGYSZER HASZNÁLATOS! a felhelyezés egyszerűbb és könnyebb, szerintem nagyon megéri, én is mini tamponnal használom és teljesen megfelelő bele :) remélem tudtam segíteni
2016. júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem vált be. Fájdalmasabb volt a felhelyezés, mert a műanyag a kezemmel ellentétben nem puha. o.b.-t próbáltam pedig. Az applikátor nélkülivel viszont nincs bajom.


Kipróbálnod szeritem érdemes lenne, mert lehet, hogy nekt pont az válik be jobban.

2016. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!