Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog rendesen kifejlődni? :/

Mikor fog rendesen kifejlődni? :/

Figyelt kérdés
Sziasztok áprilisba leszek 14 8.-os vagyok nem olyan nagy de nem is olyan kicsi mellekkel azért.Menzeszem is megvan közel 1 éve.Azthiszem,hogy 34/75-ös nagyságú a melltartóm,bár az már egy kicsit kicsi.Koromhoz képest elég érett vagyok,persze nálam is jelentkezett a kamaszkor átka különféle módon:D Csak azt szeretném,hogy engem már zavar,hogy nincs mellbimbóm.Amelleim is kicsit szétállók nem azok a Dundikás mellek,h egymás mellett:( Kissebb voltam úgy nőtt a mellem,h csomó volt benne majd szépen nőt,egész idáig,de zavar h nincs mellbimbóm:S:( Itt szeretnék informálódni,h az mikor alakul ki?Vagy h baj-e,h most csak a rózsaszin kis körök? Mert nem duzzadnak ki csak egy kicsit.Bár nem ez a legfőbb problémám azért érdekelne:) Köszönöm a normális válaszokat !:)
2010. nov. 17. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg ki fog alakulni,még nem vagy vele el késve. Fejlődésben vagy és ez természetes.Írod, hogy a a rózsaszín kör meg van vagyis a bimbó udvar az jó. Várj türelemmel.

A nemi érés

Az emlő alapján, lányoknál:

1. stádium: nincs emlőduzzanat;

2. stádium: a bimbóudvar átmérője megnagyobbodik, mögötte felszaporodó mirigyes állomány észlelhető;

3. stádium: a zsírszövet állománya nő, a mirigyszövet tovább fejlődik;

4. stádium: a bimbóudvar és az emlőbimbó kiemelkedik az emlő kontúrjából;

5. stádium: csak az emlőbimbó emelkedik ki az emlő kontúrjából.

2010. nov. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a melledet olyannak, amilyen, mert egyrészt még évekig fejlődhet, másrészt egy kis mellű lány is lehet nagyon gyönyörű!!!
2010. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát lehet hogy kicsi a melled (nem akarok dicsekedni de az én mellem is 75,80-as és 12 vagyok vagyis 6.-os.)de még van idő nőni.attól függ amúgy mert ha vékony vagy akkor nem olyan nagyok a melleid.de az osztálytársam az vagy 32 kg és 65-ös melle sincs
2010. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!