Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hol találhatok Pécsen normális...

Hol találhatok Pécsen normális nőgyógyászt?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, 15 évesen voltam egyszer nőgyógyásznál, de életem legborzalmasabb élménye volt: a doki lekezelt, nem kérdezett semmit, viszont ordibált velem, a végén meg kijelentette, hogy nekem valójában gyerek-nőgyógyászhoz kellene mennem, hogy miért rabolom az ő drága idejét olyan hülyeségekkel (így mondta szó szerint), mint hogy három év menstruálás után sem állt még be a ciklusom. Meg sem vizsgált rendesen (pedig előtte olvastam róla, hogy zajlik egy ilyen vizsgálat), megultrahangozott, ami kimutatta, hogy nem vagyok terhes (lévén szűz voltam, és elég valószínűtlen, hogy egy második Szűz Mária lennék)... Az asszisztense utólag annyit mondott: bocsássak meg, ma a doktor úr nagyon ideges...

Nem volt ott mellettem senki, anyám úgy volt vele, hogy nagylány vagyok már, ő aztán nem kísérget, így igazából nem tudtam mit tenni a megalázás ellen. Zokogva mentem haza, és elhatároztam, hogy soha többé az életben nem megyek nőgyógyászhoz. A mai napig félek az egésztől...

Mostanában viszont nagyon erősen gondolkodom, hogy el kellene mennem nőgyógyászhoz, bár semmi bajom nincs, kivéve, hogy 11 év menstruálás után sem szabályos a ciklusom. Viszont eddig két pécsi orvosról hallottam, akikről azt mondták azok, akik náluk jártak, hogy parasztok, és valószínűleg ugyanúgy megaláznának engem is, mint őket. (Harminckét éves, sokat megélt barátnőm is sírva jött ki az egyiktől.) Mit tegyek? Magándokihoz menni nincs pénzem...


2009. jan. 11. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Veres Endre utcai SZTK, Dr. Szörényi. Öreg már, de nagyon kedves, én nagyon örültem, amikor a terhesrendelésen ő helyettesített, mert nagyon jófej. Hozzá kérj időpontot, nem fog megszégyeníteni. Amúgy tényleg sok a bunkó sajnos. Én terhesen a Dr. Michelisz Lászlóhoz jártam, ő csinálta a terhesrendelést, jajj, hát minden vágyam az volt, hogy teljen már el az a 9 hónap, és hogy még véletlenül se ő legyen az ügyeletes amikor szülni megyek.
2009. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a MÁV rendelőbe járok Dr.Szabó József a neve.Sokkal előbb kellett volna már ide eljönnöm!!!!!!!Kedves,aranyos,mindent elmagyaráz,ha kell 20 percig!A 16 éves lányomat is odavittem most hozzá,nagyon rendes volt.Ez az én tapasztalatom,de nem hiába szeretik sokan.
2009. jan. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2009. febr. 15. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!